Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • V Polici nad Metují shořel autobus
banner

V Polici nad Metují shořel autobus

René Herzán

Sobota, 31. srpna 2019

V Polici nad Metují shořel autobus

V Husově ulici v Polici nad Metují vzplál ve čtvrtek kolem poledne linkový autobus. Jednalo se o menší linkový autobus s přepravní kapacitou asi třicet lidí, ovšem v době bezprostředně před vznikem požáru se uvnitř autobusu nacházel pouze řidič.

Na místě zasahovali profesionální hasiči z Náchoda a jednotka sboru dobrovolných hasičů z Police nad Metují. V době jejich příjezdu na místo byl již autobus celý v plamenech. Hasiči nasadili vodní proudy a oheň se jim během krátké doby podařilo uhasit. Přesto došlo k úplnému zničení autobusu a celková vzniklá škoda přesáhne částku milion korun. Hasičský vyšetřovatel určil jako příčinu požáru technickou závadu na vozidle. Při zásahu nebyl nikdo zraněn.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)