Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Vánoční setkání ve Schrollově parku
banner

Vánoční setkání ve Schrollově parku

Monika Lukašáková, radní Broumova

Čtvrtek, 19. prosince 2019

Vánoční setkání ve Schrollově parku

O zlaté adventní neděli 22. prosince od 15 hodin se v nově opraveném altánu ve Schrollově parku v Broumově uskuteční Vánoční setkání. Altán bude otevřený a návštěvníci si budou moci prohlédnout výstavu, která je tam umístěna.

Na srovnávacích fotografiích jsou Broumovské vily a zahrady na přelomu 19. a 20. století doplněné zajímavými informacemi. Návštěvníci se tak mohou přesvědčit, které rekonstrukce vil jsou povedené a které jim na kráse trochu ubraly.

Na setkání jsou zajištěné sladké a slané pochutiny a horké nápoje pro děti i dospělé. Udělejte si po obědě procházku a zavítejte do Schrollova parku. Večer si pak nenechte ujít koncert Adventní koncert Tria Braunensis v kostele sv. Ducha od 18 hodin.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)