Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
  • Hudba
  • Webrovkafest 2023: Dunaj, Tara Fuki či Leniwiec
banner

Webrovkafest 2023: Dunaj, Tara Fuki či Leniwiec

Trutnovská alternativní scéna, foto archiv festivalu

Úterý, 7. listopadu 2023

Webrovkafest 2023: Dunaj, Tara Fuki či Leniwiec

22. ročník charitativního festivalu Webrovkafest na Klučance, jehož cílem je podpora dětí z dětských domovů, se uskuteční v sobotu 18. listopadu 2023 od 14:30 hodin v objektu Klučanky v Dědově u Teplic nad Metují. Jako vždy přináší skvělý hudební program.

Tento rok jsme opět připravili pestrý hudební program, který vás určitě potěší. Naše nabídka zahrnuje zábavný a kouzelný kulturní projekt Pohádkový kabaret Terezie Palkové propojující umění a pohádkovou magii, energické hudebníky z kapely Dunaj a dojemně vtipné duo violoncellistek z Tara Fuki s multižánrovým repertoárem. Nebude chybět ani sólový projekt Zhilee violistky a zpěvačky Julie Goetzové či alternativní rock od Prasečí farmy z České Skalice. Pod hudební pokličkou máme i trash metalisty Spite Inc. z Náchoda, metal – punkovou kapelu To nechceš!? ze Žacléře a temperamentní Leniwiec z Polska. Součástí programu budou i charismatický Pepa Lábus a spol., úžasně vtipný písničkář Tom Grohregin a rapperka se svou slam poetry show DJ Nadja. Moderátoři Lukáš Augustin a Ojtyla uvedou všechny tyto vynikající interprety. 

Během festivalu znovu proběhne dobročinná aukce obrazů a fotografií od různých autorů. Výtěžek z této aukce bude přidán k finanční podpoře Institutu zážitkové pedagogiky na krytí zážitkových pobytů dětí z dětských domovů na Klučance. Tento ročník má podtitul „Dobrým srdcím“, což symbolizuje vděčnost, že chceme, že můžeme, že pomáháme.

Co se týče občerstvení, bude servírováno v ekologických bioplastových kelímcích. Dopravu na festival lze využít vlakových spojů uvedených na našem webu. Zastávka Dědov bude též opět v provozu (na znamení). Po skončení programu bude k dispozici autobus směřující do Trutnova.

Rádi bychom na závěr poděkovali všem partnerům a sponzorům, bez nichž by tato akce nemohla být uspořádána. Těšíme se na vaši účast! 

Další informace najdete na našem webu: www.webrovkafest.com, nebo na Facebooku - Webrovkafest na Klučance 2023

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)