Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Žena se odstěhovala a nedala o sobě vědět
banner

Žena se odstěhovala a nedala o sobě vědět

René Herzán

Čtvrtek, 12. prosince 2019

Žena se odstěhovala a nedala o sobě vědět

Náchodská policie pátrá po pobytu těhotné mladé ženy se třemi dětmi, která odešla z dočasného bydliště a nepodala úřadům žádnou zprávu.

"Pokud někdo ví, kde v tuto chvíli pobývá 23letá těhotná maminka tří malých dětí, ozvěte se. Mladá žena, která už je nyní ve vyšším stupni těhotenství, se 29. listopadu 2019 i s dětmi odstěhovala z azylového domu ve Vysokém Mýtě, kde s nimi do té doby pobývala. Podle dosud známých informací, by se těhotná matka s dětmi mohla pohybovat možná někde na Kolínsku, buď v některé z ubytoven, nebo u některých známých. Samozřejmě není vyloučeno, že bydlí i někde jinde. Pokud víte, kde teď žena s dětmi je, zavolejte nám na linku 158," uvedla tisková policejní mluvčí Eva Prachařová.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)