Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Zítra začíná v broumovském klášteře nový kroužek – hoopdance
banner

Zítra začíná v broumovském klášteře nový kroužek – hoopdance

René Herzán

Neděle, 16. února 2020

Zítra začíná v broumovském klášteře nový kroužek – hoopdance

Hoopdance, neboli tanec s obručí, se řadí mezi aktivity nového cirkusu a je to skvělá forma pohybu, při níž zapojíte nejen břicho, ale hlavně mozek, procvičíte svou koordinaci a části těla, které by vás ani nenapadly.

"S obručí se dají dělat různé kousky. Společně si na kurzu vysvětlíme rozdíly mezi obručemi, naučíme se správnou techniku kroužení na pase a ostatních částech těla, ukážeme si základní triky a naučíme se postupně sestavu. Kurz je vhodný pro děti ve věku od 12 do 17 let (šikovné děti klidně i mladší), které si chtějí hoopdance vyzkoušet a naučit se netradiční disciplínu nového cirkusu. Ať už umíte nebo neumíte kroužit na pase, nemusíte se kurzu bát. Všechno si společně pomaličku vysvětlíme a krůček po krůčku se naučíme jednotlivé triky," říká lektorka kroužku Aneta Jokešová.

Přihlášky a další informace na mailu a.jokesova@gmail.com.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)