Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Broumovsko na pražské Letné

JAN MEIER

Středa, 24. července 2013

Broumovsko na pražské Letné

Návštěvníci Městské knihovny v Broumově mohli před časem mezi výstavami v čítárně zhlédnout i kolekci fotografií Vladimíra Waageho z Prahy nazvanou Broumovsko letenskýma očima.

Název výstavy se nyní díky jejímu současnému umístění dostal do opačného gardu. V hospůdce Mokrá čtvrť v Jirečkově ulici na pražské Letné (v sousedství Letenského náměstí a v těsné blízkosti Ministerstva vnitra či Národního technického muzea) si na tři desítky působivých fotografií Broumova a zdejší krajiny mohou prohlížet místní návštěvníci svýma, letenskýma očima.

Autora výstavy Vladimíra Waageho známe jako dlouholetého milovníka a pravidelného návštěvníka našeho města. Zdejší veřejnost se s ním, krom jeho zmíněné výstavy, mohla setkat při jeho nedávné přednášce o tradičních kamenných cestách v Broumovských stěnách.

Výstava má úspěch, stejně jako ho měl olivětínský Opat, který se v Mokré čtvrti točil při zahájení výstavy 18. července. Broumovské Infocentrum výstavu doplnilo i souborem propagačních materiálů.

"Snímky jsou z vernisáže. Na jednom z nich je hezky vidět, jak Sparťanům, kteří zde právě zapíjeli remízu se Švédy, chutná broumovský Opat," smál se autor výstavy Vladimír Waage.

 
 
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)