Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • Hejtman Franc podepsal Memorandum o vzájemném porozumění mezi arménskou oblastí Tavuš a Královéhradeckým krajem

Hejtman Franc podepsal Memorandum o vzájemném porozumění mezi arménskou oblastí Tavuš a Královéhradeckým krajem

RENÉ HERZÁN

Sobota, 6. června 2015

Hejtman Franc podepsal Memorandum o vzájemném porozumění mezi arménskou oblastí Tavuš a Královéhradeckým krajem

Memorandum o vzájemném porozumění mezi oblastí Tavuš (Arménská republika) a Královéhradeckým krajem podepsal v úterý hejtman Lubomír Franc při příležitosti návštěvy delegace arménského premiéra v Praze za účasti premiérů obou států.

"Memorandum o vzájemném porozumění mezi Královéhradeckým krajem a oblastí Tavuš se týká možné spolupráce mezi našimi regiony v oblasti obchodně-ekonomické, humanitární a kulturní spolupráci," uvedl hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc s tím, že dohoda je uzavřena na dobu pěti let.

Memorandum bylo podepsáno při příležitosti návštěvy delegace arménského premiéra Hovika Abrahamjana, kterého přijal jeho český protějšek Bohuslav Sobotka. Předmětem jejich jednání byl právě rozvoj ekonomické a investiční spolupráce a vzájemné vztahy v oblasti vzdělání, kultury a cestovního ruchu.

Foto archiv Královéhradeckého kraje

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)