Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • Hejtman Franc se zítra potká s řidiči autobusů veřejné dopravy

Hejtman Franc se zítra potká s řidiči autobusů veřejné dopravy

RENÉ HERZÁN

Neděle, 27. prosince 2015

Hejtman Franc se zítra potká s řidiči autobusů veřejné dopravy

Veřejnou zakázku na zajištění autobusové dopravy kraj zrušit nemůže. To je fakt, na kterém se shodují všechny právní posudky, které má Královéhradecký kraj k dispozici. Ty si nechal zpracovat po dohodě se zástupci odborů. Posudky dále navrhují několik možností, jak by mohl kraj upravit současnou zadávací dokumentaci. Hejtman Franc se chce ještě do konce roku potkat s řidiči a celou situaci s nimi diskutovat.

Lubomír Franc plánuje setkání se samotnými řidiči, které by se mělo uskutečnit 29. prosince v 11 hodin na Terminálu hromadné dopravy v Hradci Králové. "Rád bych slyšel názory řidičů a zároveň jim popsal naši situaci, ve které se Královéhradecký kraj na rozdíl od jiných krajů nachází. Vyzývám proto všechny řidiče, kteří se o věc zajímají, ať přijdou diskutovat," doplnil hejtman.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)