Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • Královéhradecký kraj vyhlásil letní cyklosoutěž

Královéhradecký kraj vyhlásil letní cyklosoutěž

RENÉ HERZÁN

Neděle, 26. července 2015

Královéhradecký kraj vyhlásil letní cyklosoutěž

Královéhradecký kraj vyhlásil letní cyklosoutěž o cestovní a plážové tašky, batohy, reflexní pásky, cyklomapy, hořické trubičky a také něco ostřejšího. Ukažte všem krásy regionu vašima očima!

Jak se zapojit? Stačí vyfotit sebe nebo svou rodinu během výletu na kole po Královéhradeckém kraji. Foto zašlete e-mailem na tisk@kr-kralovehradecky.cz s vaším jménem, adresou a nejlépe i místem, kde jste fotku pořídili, a potom už jen čekejte, jestli jste právě Vy nevyhráli. Pětice nejzajímavějších fotografií bude oceněna. Uzávěrka soutěže je 27. srpna.

Vybrané fotografie budou zveřejněny v příštím čísle čtvrtletníku U nás v kraji a v galerii na Facebooku. Připraveny jsou i ceny útěchy pro všechny účastníky.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)