Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • Mezi svátky bude odstaven systém pro nabírání a vydávání občanských průkazů i pasů
banner

Mezi svátky bude odstaven systém pro nabírání a vydávání občanských průkazů i pasů

MINISTERSTVO VNITRA ČESKÉ REPUBLIKY

Sobota, 5. prosince 2015

Mezi svátky bude odstaven systém pro nabírání a vydávání občanských průkazů i pasů

Nenechávejte výměny průkazů a pasů na poslední chvíli. V souvislosti s novelou zákona o občanských průkazech a zákona o cestovních dokladech nebude od 24. prosince do 31. prosince možné žádat o výměnu občanského průkazu nebo cestovního pasu. Doklady nebude možné ani vyzvednout. Důvodem jsou technické úpravy systému.

Poslední možnost podat žádost o vydání občanského průkazu nebo cestovního pasu a také vyzvednout už vyrobené doklady bude 23. prosince 2015 a to na obecních úřadech obcí s rozšířenou působností a v Praze na úřadech městských částí.

V době odstávky bude možné požádat o vydání občanského průkazu bez strojově čitelných údajů s dobou platnosti na jeden měsíc. Tento doklad lze tedy pořídit od 28. do 31. prosince. Za službu nebude vybírán správní poplatek.

Odstávku systému si vyžádaly technické úpravy a nebude k dispozici celý týden od 24. prosince až do 31. prosince 2015.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)