Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • Nej sestřičku roku 2013 vybíralo v Náchodě 57 porotců

Nej sestřičku roku 2013 vybíralo v Náchodě 57 porotců

RENÉ HERZÁN

Středa, 23. října 2013

Nej sestřičku roku 2013 vybíralo v Náchodě 57 porotců

Již popáté se Náchod stal dějištěm vyhlášení Batist Nej sestřičky roku 2013. V porotě, která vybírala nejlepší sestřičku, zasedlo padesátsedm porotců. Mezi odborníky z lékařského prostředí nechyběl Radim Uzel a Jan Cimický. Mezi nimi nemohla chybět i řada známých osobností jako je Uršula Kluková, Kateřina Kornová, Jan Přeučil, Eva Hrušková a další osobnosti.

"Celá akce je především pro zdravotní sestřičky, jako poděkování za jejich náročnou a obětavou práci," řekl hlavní pořadatel soutěže David Novotný. Generální ředitel společnosti Batist Medical Tomáš Mertlík předal výtěžek pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci a pro Oblastní charitu Červený Kostelec.

Která ze zdravotních setřiček se stala vítězkou, a které další známé tváře se na soutěži v Náchodě objevily, najdete na serveru Náchodské info.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)