Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • Policisté žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování krádeže
banner

Policisté žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování krádeže

RENÉ HERZÁN

Středa, 4. prosince 2013

Policisté žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování krádeže

Policisté z Obvodního oddělení I v Hradci Králové vyšetřují krádež, ke které došlo před několika dny v prodejně RC modelů na Gočárově třídě v Hradci Králové. V této souvislosti žádají veřejnost i obě svědkyně uvedené na fotografii o spolupráci. Své případné poznatky sdělte proto policistům na bezplatnou linku 158.

"Krádež vyšla najevo 19. listopadu 2013 poté, co prodavač v odpoledních hodinách zjistil, že mezi vystavenými modely chybí jeden kus helikoptéry zn. BLADE 130X BIND FLY, zeleno - černé barvy, v hodnotě 4 tisíc korun. Po vyhodnocení kamerových záznamů bylo zjištěno, že v prodejně se v té době měly nacházet dvě ženy (viz. foto), které by mohly svým svědectvím přispět k objasnění uvedené události," uvedla tisková policejní mluvčí Eva Burýšková.

 
 
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)