Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • Policisté žádají veřejnost. Pozná někdo muže, který ukradl BMW?
banner

Policisté žádají veřejnost. Pozná někdo muže, který ukradl BMW?

RENÉ HERZÁN

Pondělí, 4. listopadu 2013

Policisté žádají veřejnost. Pozná někdo muže, který ukradl BMW?

Náchodští kriminalisté stále pátrají po mladém muži, který předminulý týden ve středu 23. října ukradl z autobazaru v Jaroměři stříbrné BMW 535 v hodnotě 281 tisíc korun. Policisté žádají veřejnost, pokud by mladého muže na záznamu z bezpečnostních kamer někdo poznal, nebo věděl o jeho dalším pohybu či o dalším tankování pohonných hmot, aby tyto informace poskytl náchodským policistům na telefonním čísle 974 534 111 nebo na bezplatné lince 158.

"Mladík v nápadné pruhované mikině ve věku okolo 25 let využil chvilky při výměně řidičů po předváděcí jízdě, kdy se na moment ocitl v autě sám. Pak šlápl na plyn a byl pryč. V průběhu vyhlášeného pátrání policisté odcizené BMW vypátrali na silnici vedoucí od Hradce Králové směrem na Jičín. Ujíždějící automobil policejní hlídka nějaký čas pronásledovala, v kopcovitém a zatáčkovitém terénu u Milovic jim však vůz zmizel," uvedla k případu tisková policejní mluvčí Eva Prachařová.

V průběhu vyšetřování se policistům podařilo získat záznamy z bezpečnostních kamer, kdy ujíždějící řidič s BMW tankoval na benzínce v Černožicích. "U benzínky ovšem velmi spěchal. Do nádrže bavoráka nalil pár litrů a pak svižně odjel od pumpy bez placení. Znovu připomínáme popis mladíka: věk okolo 25 let, byl asi 175 cm vysoký, na sobě měl světle modré rifle, pruhovanou mikinu, na ní světle modrou bundu a na hlavě kšiltovku," popsala muže Eva Prachařová.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)