Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • Premiér Bohuslav Sobotka navštíví Královéhradecký kraj

Premiér Bohuslav Sobotka navštíví Královéhradecký kraj

RENÉ HERZÁN

Sobota, 21. března 2015

Premiér Bohuslav Sobotka navštíví Královéhradecký kraj

Předseda vlády Bohuslav Sobotka navštíví v pondělí 23. března 2015 v rámci svých pravidelných cest do regionů Královéhradecký kraj. Na programu bude podpis Memoranda o spolupráci v kvasinském závodu Škoda, Slavnostní otevření Kuksu i jednání k dopravním stavbám D11 a R11.

V dopoledních hodinách navštíví Bohuslav Sobotka společně s ministrem průmyslu a obchodu Janem Mládkem výrobní závod Škoda Auto, kde spolu s hejtmanem Lubomírem Francem a zástupci Škoda Auto podepíše Memorandum o spolupráci mezi Českou republikou, společností ŠKODA AUTO a Královéhradeckým krajem.

Následně premiér zamíří do obce Kuks, kde bude slavnostně ukončena revitalizace obce i rekonstrukce hospitalu Kuks. Ukončení se zúčastní také ministr kultury Daniel Herman a kardinál Dominik Duka. Předseda vlády Bohuslav Sobotka také v rámci své cesty do Královéhradeckého kraje bude jednat o významných dopravních stavbách v regionu a to konkrétně o dálnici D11 a rychlostní komunikaci R11.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)