Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • Prezident České republiky Miloš Zeman a kardinál Dominik Duka navštívili Červený Kostelec
banner

Prezident České republiky Miloš Zeman a kardinál Dominik Duka navštívili Červený Kostelec

TOMÁŠ KÁBRT

Středa, 17. července 2013

Prezident České republiky Miloš Zeman a kardinál Dominik Duka navštívili Červený Kostelec

Hospic Anežky České v Červeném Kostelci a Domov sv. Josefa v nedalekém Žirči poctili včera svou návštěvou prezident České republiky Miloš Zeman a kardinál Dominik Duka. Společně s ředitelem hospice Miroslavem Wajsarem poklepali na základní kámen nové budovy mobilního hospice.

Chvíli po 13. hodině se prezident České republiky a kardinál setkali s pacienty a veřejností v kapli sv. Anežky České a po krátké společné modlitbě se uskutečnil slavnostní akt poklepání na základní kámen Mobilního hospice Anežky České. Ten bude stát cca 9 milionů korun a jeho stavba potrvá zhruba tři roky. Peníze na stavbu by měl hospic získat z dotačních grantů, titulů a od dárců. Mobilní hospic poskytuje paliativní péči pro nemocné, jimž nemoc nebrání zůstat doma.

Více o návštěvě Miloše Zemana a Dominika Duky v Červeném Kostelci, jejich projevy, záznam České televize a další fotografie najdete na serveru Náchodské info.

Foto Tomáš Kábrt, www.cervenykostelec.cz

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)