Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • První miminko Královéhradeckého kraje je Matěj, který se narodil v náchodské nemocnici
banner

První miminko Královéhradeckého kraje je Matěj, který se narodil v náchodské nemocnici

RENÉ HERZÁN

Středa, 1. ledna 2014

První miminko Královéhradeckého kraje je Matěj, který se narodil v náchodské nemocnici

Chlapeček Matěj je prvním dítětem, které se v roce 2014 narodilo v porodnicích Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje. Přišel na svět na Nový rok ve 2:29 hodin v Oblastní nemocnici Náchod. Váží 3,17 kilogramu a měří 49 centimetrů.

První novoroční holčičkou je Anna, která se narodila ve 4:38 hodin v rychnovské porodnici. Váží 4,2 kilogramu a měří 50 centimetrů.

"Rodiče chlapečka a holčičky, které se jako první narodí na Nový rok v krajských porodnicích, dostávají tradičně od Královéhradeckého kraje dárkový poukaz v hodnotě 5 tisíc korun na nákup dětského zboží. Dnes maminky navštíví a poukázku jim předá hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc společně s krajskou radní Janou Třešňákovou, která je zodpovědná za oblast zdravotnictví," uvedl Petr Vinklář z tiskového oddělení hejtmana Královéhradeckého kraje.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)