Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • Sbírejte zážitky z cest na Broumovsku s Toulavou kamerou!

Sbírejte zážitky z cest na Broumovsku s Toulavou kamerou!

RENÉ HERZÁN

Sobota, 22. srpna 2015

Sbírejte zážitky z cest na Broumovsku s Toulavou kamerou!

Vznikla nová sběratelská edice. Pod záštitou známého seriálu Toulavá kamera vysílaného Českou televizí vznikl turistický projekt podporující cestování po naší vlasti. Vytvoříte si tak encyklopedii svých vlastních turistických zážitků!

Do Toulavého deníku sbírejte rozrostlou rodinu Toulavých samolepek, pište své zážitky z cest a tiskejte razítka z konkrétních výletních míst.

"Toulavý deník mimo jiné zahrnuje i podrobný atlas se všemi vyznačenými výletními cíli rozdělenými dle krajů. Za deset let knižního vydávání Toulavé kamery se jedná o již tisíc výletů. V našem infocentru jsou k prodeji tři druhy samolepek - Broumovský klášter, Kostel Panny Marie a Okolo Broumova," uvedla Lucie Lesáková z broumovského infocentra.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)