Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • V České Skalici napadl neznámý pachatel obsluhu čerpací stanice
banner

V České Skalici napadl neznámý pachatel obsluhu čerpací stanice

RENÉ HERZÁN

Neděle, 16. února 2014

V České Skalici napadl neznámý pachatel obsluhu čerpací stanice

V neděli před devátou hodinou ranní přivolal náhodný svědek pomoc zraněné ženě, která pracuje na čerpací stanici v České Skalici na Náchodsku. Žena utrpěla bodnořezná zranění, která zatím policisté nechtějí specifikovat. Žena je nyní v péči lékařů.

"Na místo se okamžitě dostavila výjezdová skupina. Kriminalisté kromě opatření, které by měly vést ke ztotožnění a dopadení doposud neznámého pachatele, který ji měl zranění způsobit, ohledávali místo činu, zajišťovali stopy a prováděli veškeré potřebné úkony. Mají stanoveno několik vyšetřovacích verzí, které v tuto chvíli ale nebudeme s ohledem na začátek vyšetřování také blíže uvádět," informovala o případu tisková policejní mluvčí Ivana Ježková.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)