Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • V pátek a v sobotu bude Česká republika volit prezidenta. Čtenáři Našeho Broumovska preferují Jiřího Dientsbiera

V pátek a v sobotu bude Česká republika volit prezidenta. Čtenáři Našeho Broumovska preferují Jiřího Dientsbiera

RENÉ HERZÁN

Neděle, 6. ledna 2013

V pátek a v sobotu bude Česká republika volit prezidenta. Čtenáři Našeho Broumovska preferují Jiřího Dientsbiera

V pátek 11. ledna a v sobotu 12. ledna občané České republiky zvolí z devíti kandidátů svého prezidenta. V anketě na stránkách Našeho Broumovska, kde se dá hlasovat každý den, čtenáři preferují Jiřího Dientsbiera.

Jiří Dientsbier získal v hlasování čtenářů Našeho Broumovska do těchto chvil necelých 30% hlasů. Na dalších místech jsou Jana Bobošíková, Miloš Zeman a Vladimír Franz. Nejméně občanů by si za prezidentku přálo Zuzanu Roithovou.

Studenti gymnázia v Broumově v polovině prosince ve studentských volbách zvolili prezidentem České republiky Vladimíra Franze. Ten také zvítězil na 441 středních školách v České republice, kde studentské prezidentské volby uspořádali.

Vladimír Franz zvítězil také v anketě Náchodského deníku. Do druhého kola se dostal s Milošem Zemanem a zde pro něho hlasovalo o 3,9% více čtenářů.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)