Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • ČR a Broumovsko
  • Webové stránky Broumova uspěly i v celostátním porovnání
banner

Webové stránky Broumova uspěly i v celostátním porovnání

RENÉ HERZÁN

Pátek, 17. dubna 2015

Webové stránky Broumova uspěly i v celostátním porovnání

Začátkem března byly vyhlášeny výsledky krajského kola soutěže o nejlepší webové stránky obce a města Zlatý erb. Broumovské webové stránky byly potřetí za sebou vítězné. To je nominovalo do republikového klání, ve kterém Broumov opět uspěl, když získal 2. místo.

Výsledky celostátního kola byly vyhlášeny v rámci konference ISSS (internet ve státní správě a samosprávě), kterou tradičně hostí královéhradecký Aldis. Kromě broumovského zabodovaly i další weby z Královéhradeckého kraje. Lovčice jsou mezi obcemi třetí. Třetí příčku v kategorii "nejlepší elektronická služba" obsadil Jičín. Cenu za nejlepší turistickou prezentaci na webových stránkách v kategorii obce získaly Orlické hory a Podorlicko.

Článek k tématu: Hattrick je doma! Broumov potřetí vyhrál Zlatý erb

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)