Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Zahraničí a Broumovsko
  • Na slavnostech piva a klobás v Centru Walzel natáčela polská Telewizja Wałbrzych
banner

Na slavnostech piva a klobás v Centru Walzel natáčela polská Telewizja Wałbrzych

René Herzán

Čtvrtek, 3. března 2016

Na slavnostech piva a klobás v Centru Walzel natáčela polská Telewizja Wałbrzych

"Pivovarnictví v Polsku má stejně dlouhou historii jako v Čechách, ale se traduje, že české pivo je nejkvalitnější na světě a správně podávané je jen na české straně," zmiňuje ve své reportáži polská Telewizja Wałbrzych, která v sobotu natáčela na Slavnostech českého piva a polských klobás v Centru Walzel v Meziměstí.

"Slavnosti, které pořádá Centrum Walzel, spojují české pivo s polskými klobásami, které v České republice za poslední roky získaly velkou popularitu," uvádí reportáž.

"Pro hosty jsme u této příležitosti organizovali i různé soutěže, např. soutěž rychlého pití piva, hod táckem či poznávání značky piva. Zájem o střelnice a bowling je také velký, takže během akcí byla všechna místa plná," řekl pro valbřišskou televizi Tomáš Wenrych, který se stará o propagaci Centra Walzel na polské straně.

"Každý si mohl ochutnat ze třinácti druhů piv a klobás. Slavnosti se budou opakovat, takže trénovat by se mělo začít již dnes, hlavně pro soutěž rychlého pití piva," doporučuje reportáž.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)