Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Na trhu v Německu nejvíc bodovalo broumovské pivo

René Herzán

Pátek, 16. ledna 2015

Na trhu v Německu nejvíc bodovalo broumovské pivo

Na regionálním trhu v německém Deggendorfu prezentovalo o víkendu svou činnost Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov a Agentura pro rozvoj Broumovska. Český stánek nabízel kromě propagačních materiálů o klášteře a Broumovsku také broumovské regionální produkty – pivo, likéry, medy, marmelády, kávu nebo čaje.

"Výstavním areálem prošlo během dne několik tisíc lidí. U broumovského stánku se se zájmem zastavovali nejen němečtí návštěvníci trhu, ale i Češi, kteří v tomto okresním městě Dolního Bavorska dlouhodobě žijí. Většině z nich pak největší radost udělalo nejen broumovské pivo, klášterní benediktinský likér a káva z broumovského Café Dientzenhofer, ale také možnost oprášit češtinu a popovídat si v rodném jazyce," uvedla Kateřina Ostradecká ze Vzdělávacího a kulturního centra Klášter Broumov, která se této propagační akce zúčastnila.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)