Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Od července disponuje broumovské infocentrum brigádnickou posilou z Polska

René Herzán

Pondělí, 13. července 2015

Od července disponuje broumovské infocentrum brigádnickou posilou z Polska

Navštívíte-li Informační centrum Broumovska na Mírovém náměstí v Broumově, může vás obsloužit polská brigádnice. Setkat se s ní můžete vždy od pátku do neděle během letních měsíců (červenec a srpen).

"Kdo využívá služeb IC pravidelně, ví, že slečna Klaudia pracovala v naší kanceláři již v loňském roce. Klaudia Głodek z Nowe Rudy umí obsluhovat krom polských turistů ale i místní občany a turisty z cizích zemí. V červnu tohoto roku úspěšně odmaturovala a od podzimu ji čeká studium na VŠ cestovního ruchu ve Wrocławi," uvedla Lucie Lesáková z broumovského infocentra.

"Tak jako každý rok i letos, a to již pátým rokem, plníme v rámci své činnosti podmínky trvalé udržitelnosti projektu Podpora rozvoje cestovního ruchu v regionu Stolových hor a Broumovských stěn. Z něho byly zrekonstruovány prostory bývalého kina, ve kterých funguje právě Informační centrum a Konferenční sál," dodala Lucie Lesáková.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)