Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Sanktuárium Boží Matky Laskavé zve na první Křešovskou noc všech svatých

René Herzán

Čtvrtek, 30. října 2014

Sanktuárium Boží Matky Laskavé zve na první Křešovskou noc všech svatých

Sanktuárium Boží Matky Laskavé v polském Křešově zve na první Křešovskou noc všech svatých. Zvou všechny do jedné barokních evropských perel na dnešní večer. Program má název Svátost je pro všechny.

"Program bude zahájen mší svatou v 18 hodin a ukončen noční bohoslužbou od 23:30 hodin. Během večera nabízíme prohlídku křešovské baziliky a mauzolea slezských Piastovců. Nabízíme i modlitby se svatými Josefem, Petrem, Pavlem, Bernardem, Benediktem, Svatou Scholastikou, Nepomukem, Václavem, Mikulášem, Kateřinou Alexandrijskou, Barborou, Hedvikou Slezskou, Řehořem a dalšími svatými sanktuária. Mnoho z nich je tam i reprezentováno relikviemi," pozval i veřejnost z Broumovska P. Marian Kopko, vedoucí sanktuária a farář.

Na slavnost všech svatých z fáry Gostków budou zapůjčeny relikvie sv. Jana Pavla II (z kostela v Jaczkowě), sv. Maximiliána Kolbého (z Sędzisławě), sv. Otce Pio přivezené z ukrajinského Lvova a relikvie svatých mučedníků z doby vzniku a rozvoje křesťanství - římských vojínů a mučedníků sv. Kandida, sv. Faustina, a mučednice sv. Fortunaty.

Foto archiv Sanktuárium Boží Matky Laskavé

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)