Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Zahraničí a Broumovsko
  • V rámci evropského programu Erasmus+ vycestují do Velké Británie na jazykové kurzy angličtinářky z Gymnázia Broumov
banner

V rámci evropského programu Erasmus+ vycestují do Velké Británie na jazykové kurzy angličtinářky z Gymnázia Broumov

René Herzán

Středa, 14. října 2015

V rámci evropského programu Erasmus+ vycestují do Velké Británie na jazykové kurzy angličtinářky z Gymnázia Broumov

Gymnázium Broumov se v letošním roce zúčastnilo výběrového řízení projektových žádostí v rámci programu ERASMUS+, KA1, mobilita jednotlivců v oblasti vzdělávání. Z celkem 358 podaných žádostí z celé republiky bylo schváleno pouze 58 a broumovská škola byla zařazena mezi úspěšné žadatele o grant.

V období od června 2015 do května 2017 tak v rámci evropského programu Erasmus+, projektu 2015-1-CZ01-KA101-013097, vycestují do Velké Británie na dvoutýdenní metodologické jazykové kurzy čtyři angličtinářky.

"Cílem těchto aktivit je zkvalitnění výuky cizích jazyků a modernizace výukových postupů stejně jako zkvalitnění reprezentace školy, realizace mezinárodních projektů a navázání kontaktů s pedagogy a studenty EU," vysvětlila koordinátorka projektu Martina Salašová.

Gymnázium Broumov dlouhodobě podporuje a vytváří podmínky pro další vzdělávání svých pedagogických pracovníků. Podpora mezinárodních vzdělávacích aktivit učitelů zapadá do koncepce rozvoje školy, která pracuje s vizí moderní respektované vzdělávací instituce s aktivními pedagogy, efektivními metodami výuky, motivovanými žáky a cennými mezinárodními kontakty.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)