Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Zahraničí a Broumovsko
  • Zástupci Města Broumov připravili pro kolegy z Nowe Rudy teambuildingové setkání po stopách klenotů regionu
banner

Zástupci Města Broumov připravili pro kolegy z Nowe Rudy teambuildingové setkání po stopách klenotů regionu

Lucie Lesáková

Pátek, 14. srpna 2020

Zástupci Města Broumov připravili pro kolegy z Nowe Rudy teambuildingové setkání po stopách klenotů regionu

Na konci července hostili zástupci města na Broumovsku své polské partnery z Gminy Miejska Nowa Ruda. Během společného setkání navštívili největší turistické atraktivity – benediktinský klášter, pivovar Opat v Olivětíně a vyhlídkové místo na broumovskou kotlinu v restauraci Zámeček na Janovičkách.

Cílem tohoto poznávacího výletu po nádherné kulturní a přírodní krajině Broumovska bylo utužení vzájemných přátelských vazeb a prostor pro debatu ohledně budoucí spolupráce. Jak známo, obě města participují téměř tři desítky let. Za tuto éru vybudovali mnohé, ať již v oblasti investic nebo rozvoje společenského, kulturního a sportovního života ve společném regionu.

V posledních letech spolupráce sílí, a to nejen díky evropským dotacím. Na začátku září 2020 se uskuteční regionální konference na téma partnerství a rozvoje cestovního ruchu v regionu. Pozvání a záštitu nad touto akcí přijal Pavel Hečko, člen Rady Královéhradeckého kraje a osoba zodpovědná za oblast regionálního rozvoje, evropských grantů, dotací a cestovního ruchu.

Propagace dobré praxe partnerských měst v česko-polském příhraničí
Reg. č.: CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0001811

vvv

 

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)