Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Dialog Café: Od No Future k Future ON!
banner

Dialog Café: Od No Future k Future ON!

Adresa: Klášterní 1, 550 01 Broumov
Lokalita: Sál Kreslírna
Začátek:16. 5. 2024, 18:00
Web:www.klasterbroumov.cz/

Vstupné: 60 Kč / dospělý; 30 Kč/ studenti, U3V; předprodej on-line na webu SMSticket.cz  

Rezervace: martina.junkova@broumovsko.cz, t: 734 443 165 

Pořadatel: Maiwaldova akademie – Vzdělávací a kulturní centrum Broumov, o.p.s.  

 

Všimli jste si, na čem jedeme do budoucnosti metaversu a AI? Je to parní stroj výchovy a vzdělávání. V situaci, kdy dochází a bude docházet k prudké změně evolučních podmínek života, je to cesta do minulosti, ne do budoucnosti. Jestli chceme držet kontrolu nad naší vlastní budoucností a předat ji také dalším generacím, potřebujeme se zorientovat v digitální džungli, do které jsme se hluboce ponořili, a naučit se zkrotit její šelmy. To je cesta od No Future k Future ON! Přednáškou provází Jan Školník.

Přjměte pozvání na přednášku Bohumila Kartouse, vysokoškolského pedagoga z Vysoké školy ekonomiky a managementu v Praze, publicisty zaměřujícího se na inovace ve vzdělávání a mluvčího občanské iniciativy Čeští elfové, která si vytkla za cíl „boj s internetovými trolly, kteří šíří dezinformace a proruskou propagandu“.

 

Místo konání
Sál Kreslírna

Sál Kreslírna

Kreslírna je společenský sál, který se nachází v budově bývalého klášterního gymnázia. Slouží pro pořádání kulturních akcí, např. koncertů, přednáškových večerů a loutkových divadel, ale také

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)