Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Performance: Ursula Sereghy, Elias Schomers

Performance: Ursula Sereghy, Elias Schomers

Adresa: Klášterní 1, 550 01 Broumov
Lokalita: Klášter Broumov
Začátek:25. 5. 2024, 18:30
Web:www.klasterbroumov.cz/
GPS souřadnice:50°35'10,297"N
16°19'59,984"E
Vstup zdarma/ Free Entry
Pořádá: Vzdělávací a kulturní centrum Broumov
Přijďte si poslechnout hudební performance a závěrečné vystoupení květnových rezidentů broumovského kláštera: Ursuly Sereghy, české instrumentalistky a producentky elektronické hudby, a Eliase Schomerse, skladatele a multiinstrumentalisty žijícího v Norsku, kterého doprovodí broumovský muzikant Štěpán Přibyl, ředitel ZUŠ Broumov.
 
Vystoupení se koná v rámci festivalu Broumovská muzejní noc, který zdarma zpřístupňuje vybrané památky v Broumově v nočních hodinách, a projektu The Czech-Norwegian Sound Art Cooperation, financovaného z Fondu pro bilaterální vztahy z Fondu EHP a Norska.
---
Come and listen to the musical performance of the May residents of the Broumov monastery: Ursula Sereghy, a Czech instrumentalist and producer of electronic music, and Elias Schomers, a composer and multi-instrumentalist living in Norway, who will be accompanied by the Broumov musician Štěpán Přibyl, director of ZUŠ Broumov.
The performance takes place as part of the Broumov Museum Night festival, which makes selected monuments in Broumov available for free at night, and The Czech-Norwegian Sound Art Cooperation project, financed by the Fund for Bilateral Relations from the EEA Fund and Norway.

Místo konání
Klášter Broumov

Klášter Broumov

Impozantní barokní komplex broumovského kláštera na vás dýchne bohatou historií a můžete tu s přehledem strávit celý den. Na celoročně přístupný prohlídkový okruh této národní kulturní památky můžete vyrazit i

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)