Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Příběh medu/ The story of honey
banner

Příběh medu/ The story of honey

Adresa: Vernéřovice 216, 549 82 Vernéřovice
Lokalita: Soulkostel
Začátek:18. 5. 2024, 13:00
GPS souřadnice:50°37'6,945"N
16°11'26,343"E
Akce byla podpořena z grantového programu Máme rádi Broumov(sko). 

Přijměte pozvání na časosběrnou výstavu fotografií o drobném včelaření a produkci medu. Součástí akce je doprovodný program - dílny na výrobu ubrousků a svíček ze včelího vosku a hmyzích domečků.

Doprava: zaparkujte/běžte pěšky z Vernéřovic, Meziměstí, Teplic nad Metují nebo Zdoňova. Z Vernéřovic, Bukové hory a Nového Dvora vás na výstavu dovede naučná včelí stezka.

Parkování: Parkování u Soulkostela a okolí není možné. Prosíme, přijďte pěšky nebo na kole.

 


A time-lapse photographic exhibition on a small-scale bee keeping practices and honey production. Accompanied by a DIY workshop on making bee boxes, bee wax candles and tea towels. Bring some food to prepare on fire!

How to get here: park in/walk from Vernéřovice, Meziměstí, Teplice nad Metují or Zdoňov. From Vernéřovice school, Buková hora and Nový Dvůr, a bee info trail will guide you to Soulkostel (count with additional 30 - 45min).

Parking: No parking available at Soulkostel and its vicinity. Please, walk or cycle!

 


Виставка фотографій про мале бджільництво та виробництво меду у форматі таймлапс. Супровідна програма - майстер-класи з виготовлення серветок і свічок з бджолиного воску та будиночків для комах.

Можливість смажити (власну) їжу на вогнищі!

Транспорт: припаркуватися /прогулянка пішки з Вернержовіце, Мезім'єсті, Тепліце-над-Метуї або Здонова. З Вернержовіце, Букової гори та Нового Двору до виставки веде навчальна бджолина стежка.

Парковка. Будь ласка, приходьте пішки або на велосипеді.

Místo konání
Soulkostel

Soulkostel

Soulkostel se nachází v lese u obce Vernéřovice v blízkosti vernéřovické studánky. Pravidelně se zde konají hudební akce a festivaly.  

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)