Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Vánoční prodejní výstava v Polici nad Metují
banner

Vánoční prodejní výstava v Polici nad Metují

Zveme vás na malou prodejní výstavu do Informačního centra. Těšit se můžete na výrobky od tvůrců z regionu, např. drátkované a slaměné dekorace a ozdoby, keramiku, voňavé svíčky, sladké zdobené perníčky nebo adventní věnce a svíčky. Výstavu instalují studentky oboru aranžér ze Střední průmyslové školy Otty Wichterleho, které zde budou také prodávat své výrobky. Přijďte si vybrat drobnosti nebo dárky, které zajisté potěší vás i vaše blízké. 

Místo konání
Informační centrum Police nad Metují

Informační centrum Police nad Metují

Informační centrum najdete na polickém náměstí, v přízemí Pellyho domů. Poskytuje informace o městech a okolí a o polském příhraničí, turistice a cykloturistice, památkách, přírodních zajímavostech apod. Zakoupíte zde mapy,

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)