Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Kvíčerovská sirka zve na zahájení

Pavel Frydrych, foto archiv soutěže

Úterý, 29. listopadu 2022

Kvíčerovská sirka zve na zahájení

Vernisáž tradiční soutěžní výstavy dětských výtvarných děl se koná ve čtvrtek 1. 12. od 16 hodin v Zeleném domečku v Polici nad Metují.

Jako každý rok, i letos ke konci roku proběhne výstava dětských prací ze soutěže Kvíčerovská sirka, kterou pořádá Klub sběratelů Policka s podporou Města Police nad Metují a Muzea papírových modelů.

V letošním roce nebylo vypsáno žádné téma, takže soutěžící měli volnou ruku při výběru tématu. A opět vznikla celá řada krásných dětských výtvarných prací.

Organizaci Kvíčerovské sirky si za Klub sběratelů Policka vzal na starosti opět pan Milan Košťál. Komise, která vybírala nejlepší práce v jednotlivých kategoriích, zasedla ve složení: Iveta Osobová, Miroslav Šimek a Miroslav Šolc. Jejich práce byla věru nebyla snadná, ale členové se s těžkým úkolem popasovali objektivně a s citem. Koneckonců, můžete přijít posoudit sami.

Výsledky soutěže najdete později na webu Muzea papírových modelů a samozřejmě nejen vítězné práce si můžete prohlédnout v Zeleném domečku v Polici nad Metují.

Výstava potrvá do 2. 1. 2023 a vstupné je dobrovolné. Otevřeno podle otevírací doby Muzea papírových modelů.

Na fotografiích vítězná díla: Zleva:  Anežka Rückerová (13-15 let), Martin Nývlt (10-12 let), Julie Knillová (9 let)

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)