Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy
  • Broumovsko
  • Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 28. února do 1. března
banner

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 28. února do 1. března

René Herzán

Středa, 26. února 2020

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 28. února do 1. března

Sláva českého piva a polských klobás, Vinná brána, vernisáž výstavy, koncert, divadlo, karneval pro děti, Průvod masek či degustační večer v hotelu Veba. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 28. února do 1. března konají na Broumovsku.

V Kreslírně bývalého klášterního gymnázia v Broumově se dnes koná beseda na téma Komunikace rodičů a školy. Ta je určena především rodičům dětí a začne v 16 hodin.

V Zeleném domečku vedle Muzea papírových modelů v Polici nad Metují začne dnes v 18 hodin vernisáž výstavy Letem světem motýlů. Fotografie motýlů Zdeňka Odla zahájí novou výstavní sezónu. Výstava potrvá do 29. března.

Autorský muzikál na motivy pohádky Tři zlaté vlasy děda Vševěda od K. J. Erbena Plaváček uvedou žáci a učitelé všech oborů ZUŠ Police nad Metují, aby oslavili 30. výročí založení školy. V Kolárově divadle v Polici nad Metují se začne v pátek v 18 hodin repríza a v sobotu v 18 hodin derniéra.

Na sále restaurace La Sahula v Otovicích začne v pátek ve 20 hodin koncert skupiny Synové výčepu. Jedná se o benefiční koncert, vstupné je dobrovolné.

Z nádvoří Šolcovny v Hejtmánkovicích vyrazí v sobotu ráno Průvod masek na cestu po obci. Sraz je v 8 hodin.

Centrum Walzel v Meziměstí zve na tradiční akci nazvanou Sláva českého piva a polských klobás. V sobotu od 14 hodin se bude čepovat 15 druhů českých piv, vařit, opékat, udit a grilovat se bude několik druhů polských klobás. Hospodské písničky bude hrát kapela Klapeto. Ve 20 hodin zde začne Oldies Disco Párty s DJ Petrem Faltou a jeho videoprojekcí.

V Salonu Walzel se také ve 14 hodin otevře Vinná brána, která se koná pod záštitou doc. Ing. Miloše Michlovského, DrSc., legendy mezi vinaři. Přijďte ochutnat desítky vín z moravských a českých vinařství. K vínům vyzkoušejte speciality místních dodavatelů – maso a masné výrobky manželů Bošinových, ovčí sýry manželů Menčíkových či lahodné marmelády Lenky Wimmerové.

V hotelu Veba v Broumově se v sobotu koná už 5. Orientální večer. Čeká vás čtyřchodové degustační menu z kuchyní Thajska a Indie. Začíná se v 17 hodin a je nutné se objednat.

Divadelní soubor J. K. Tyla z Meziměstí v sobotu uvede v Křinicích svoji hru S tvojí dcerou ne. V místním kulturním domě se začne v 19 hodin.

V Pellyho domech v Polici nad Metují začne v neděli ve 14 hodin Pohádkový karneval. Je připravené odpoledne plné písniček, tance a soutěží.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)