Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
Dopady distančního vzdělávání na psychiku dětí

Dopady distančního vzdělávání na psychiku dětí

Pro formování osobnosti dětí a mládeže měla škola vždy nezastupitelnou roli. Pobyt ve škole poskytuje žákům velmi široké sociální prostředí. Žák zde totiž každý den přichází do styku nejen s učiteli a spolužáky, ale i s dalším personálem školy. Ke škole neodmyslitelně patří školní jídelna, knihovna nebo družina. Přirozeně se zde vytváří široká škála mezilidských vztahů, děti potkávají své kamarády. Komunikují. Prostřednictvím školy děti poznávají kulturu současné i minulé společnosti a tím přirozeně formují své osobnosti.

Přečíst si článek
Broumov 2028: Spolupráce & tvorba kulturní koncepce města

Broumov 2028: Spolupráce & tvorba kulturní koncepce města

Spolupráce je hodnota, na které je postaven celý projekt Broumov 2028. Spolupráce ale paradoxně v mnohém představuje tu těžší cestu k cíli – k tomu, aby se nám v Broumově dobře žilo a město a jeho okolí se rozvíjelo v souladu s potřebami jeho obyvatel. Jsme však přesvědčeni, že počáteční vynaložené úsilí má do budoucna velký smysl. Co tím máme na mysli?

Přečíst si článek
Galerie Dům v Broumově zahajuje novou výstavní sezónu

Galerie Dům v Broumově zahajuje novou výstavní sezónu

V neděli 9. května bude v Galerii Dům v Broumově zahájena desátá výstavní sezóna, a to hned dvěma výstavami najednou. Nová díla malíře Josefa Bolfa představí výstava Ztracená nápověda, připravená kurátorem Petrem Vaňousem. Díla Šimona Cibulky, Eliáše Dolejšího a Pavla Šimíčka bude možné zhlédnout v rámci výstavy Klášterní zahrada 2021 kurátorky Ivy Mladičové.

Přečíst si článek
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)