Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Lidé
  • Broumovsko Plus
banner

Broumovsko Plus

Julinka: Společnou prací pro zachování krajiny dalším generacím

Julinka: Společnou prací pro zachování krajiny dalším generacím

Minulý týden se veřejnost dozvěděla, kdo zvítězil v grantové soutěži Máme rádi Broumov(sko). Na stránkách Našeho Broumovska si postupně představíme jednotlivé vítěze, kterých bylo 7+1. První místo získal polický spolek Julinka. Povídali jsme si s jeho členem Pavlem Pinkavou, který se dlouhodobě věnuje environmentálním projektům na Broumovsku.

Přečíst si článek
Při sázení stromů se ve mně probouzí vnitřní opice

Při sázení stromů se ve mně probouzí vnitřní opice

Rádi bychom představili pozitivní příklady lidí, kteří svojí činností přetvářejí Broumovsko v lepší místo k životu. Jedním z nich je broumovský rodák, překladatel a ekologický zemědělec Jan Kozderka. Původně vystudovaný ekonom se dnes věnuje zakládání ovocných sadů a zádrži vody v krajině. V dospělosti odešel do Kanady, kde pobýval 9 let a setkal se zde s odlišným přístupem k zemědělství a krajině. Svoji zkušenost přinesl zpět do rodného kraje.

Přečíst si článek
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)