Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Lidé

Lidé

Je to příležitost k utváření prostoru pro děti v srdci města

Je to příležitost k utváření prostoru pro děti v srdci města

Hmyzí dům v Pellyho parku v Polici nad Metují je dalším z projektů, jenž uspěl v grantové výzvě Máme rádi Broumov(sko), kterou vyhlašuje Agentura pro rozvoj Broumovska a město Broumov v rámci kandidatury Broumov 2028. Pro projekt hlasovalo 144 lidí a na realizaci získal 30 tisíc korun. Na naše otázky odpovídala Martina Frydrychová z MC MaMiNa, které se s projektem přihlásilo.

Přečíst si článek
Nejdůležitější je přivést psy v pořádku do cíle

Nejdůležitější je přivést psy v pořádku do cíle

Musher Martin Ducháč z Olivětína vyhrál nejtěžší musherský závod ve střední Evropě ŠEDIVÁČKŮV LONG, který se jel ve dnech 24. – 28. ledna 2023 v Orlických horách. V kategorii skijöring se mu podařilo dosáhnout na celkový čas 12:58:49 na 182 km rozdělených do čtyřech etap. Společně jsme si povídali o vztahu ke psům, chuti vyhrát, každodenním tréninku a krizích lidských i psích.

Přečíst si článek
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)